Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Lipiec 24, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Lionel Messi w globalnej kampanii reklamowej Hard Rock Cafe

Lionel Messi występuje w reklamie jako szef kuchni (screen: YouTube/The AdStasher)

Sieć restauracji Hard Rock Cafe rozpoczęła globalną kampanię "Greatness Happens Here" i odnowiła współpracę z Lionelem Messim jako ambasadorem marki. Argentyńczyk uważany za najlepszego piłkarza świata rozpoczął występy w amerykańskim Interze Miami należącym do Major League Soccer.

Nowa kampania, stworzona przez Yes we're Open. ma charakter cross-mediowy – obejmuje telewizję, digital, outdoor, retail, internet, Facebook, Instagram i Youtube. "Greatness Happens Here” ("Wielkość zdarza się tutaj") opiera się na platformie Live Greatness wprowadzonej przez markę w 2020 roku i zostanie uruchomiona we wszystkich Hard Rock Cafe na całym świecie oraz w wybranych hotelach.

Czytaj też: Eksperci: Viaplay przegrał, bo wszystko postawił na jedną kartę – streaming sportu

Hard Rock Cafe ma lokale w 74 krajach. Nowy Hard Rock Hotel Algarve zostanie otwarty w Praia do Vau w Portimão w Portugalii latem 2026 roku.

(MAC, 24.07.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.