Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Lipiec 21, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Onet współpracuje z The Walt Disney Company Polska przy podcastach

Disney100 to seria audycji przygotowanych na 100-lecie Disneya (fot. materiały prasowe)

Aplikacja Onet Audio wprowadziła podcasty Disney100. To seria audycji przygotowanych na 100-lecie Disneya w Polsce. Ich gospodarzem jest Kamil Bałuk, dziennikarz, reporter i autor książek non fiction.

Gośćmi serii podcastów Disney100 są ludzie, których prywatne i zawodowe losy splotły się z Disneyem. Słuchacze będą mieli okazję poznać m.in. historię dubbingu w Polsce.

Czytaj też: Disney będzie udzielać licencji konkurentom. Bob Iger szuka nowych rozwiązań

Pojawi się też cykl wspomnień z planu zdjęciowego. W jego ramach zaplanowane są spotkania z obsadą popularnego serialu „Do dzwonka” w Disney Channel, a także z aktorem Piotrem Adamczykiem, który opowie o swoich doświadczeniach na planie serialu „Hawkeye” wyprodukowanego przez Marvel Studios.

W ramach podcastu przewidziane są również rozmowy z miłośnikami animacji na temat charakterystyki produkcji studia Pixar i z fanami „Gwiezdnych wojen”, którzy opowiedzą, jak Saga Skywalkerów wpłynęła na ich decyzje życiowe.

Odcinki podcastu Disney100 będą zamieszczane co tydzień, do 16 października.

Czytaj też: Wycofanie się Viaplay z Polski to szansa dla konkurencji na przejęcie jego praw sportowych

(MAK, 21.07.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.