Dział: RADIO

Dodano: Czerwiec 29, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Lato jak marzenie" Marzeny Rogalskiej w Złotych Przebojach

Marzena Rogalska z przymrużeniem oka będzie doradzać, co zrobić, by spędzić udany urlop (fot. Wojciech Olkuśnik/East News)

Marzena Rogalska poprowadzi wakacyjny cykl "Lato jak marzenie" w Radiu Złote Przeboje. To jedna z propozycji rozgłośni muzycznych Grupy Eurozet na wakacje. 

Marzena Rogalska z przymrużeniem oka będzie doradzać, co zrobić, by spędzić udany urlop. Swoje wakacyjne dylematy i problemy słuchacze mogą zgłaszać przez stronę internetową Zloteprzeboje.pl. "Lata jak marzenie" słuchać będzie można od przyszłego tygodnia w dni powszednie po godz. 13.

Rock Radio od 7 lipca w każdy piątek wakacji będzie nadawać audycje między godz. 15 a 20 z ogródka Hard Rock Cafe w Warszawie.

W Radiu Pogoda rusza kolejna edycja "Turnieju miast". W zabawie słuchacze będą mieli szansę wygrać potańcówkę organizowaną przez stację w miastach nadawania, a zwycięzcy codziennych rozgrywek otrzymają parawan.

Z kolei w Meloradiu od lipca rusza antenowy konkurs "Zabierz Meloradio na wakacje", który potrwa do 25 sierpnia. Zadaniem uczestników zabawy będzie uwiecznienie na zdjęciu, jak spędzają urlop z Meloradiem i przesłanie go do redakcji.

(KOZ, 29.06.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.