Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 09, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP i Polsat podały komentatorów sobotniego finału Ligi Mistrzów UEFA

Sam mecz wystartuje ok. 21 (fot. Pixabay.com)

Sobotni finał Ligi Mistrzów UEFA z udziałem Manchesteru City oraz Interu Mediolan w TVP 2 i TVP Sport skomentują Jacek Laskowski i Marcin Żewłakow, a w Polsacie i Polsat Sport Premium 1 – Bożydar Iwanow i Andrzej Niedzielan.

Mecz o najbardziej prestiżowe klubowe trofeum piłkarskie świata odbędzie się w Stambule. Jego polskim akcentem będzie sędzia główny – Szymon Marciniak.

Czytaj też: TVP nie chce w karcie powinności mieć obowiązku emitowania sportu w TVP 2

W Polsat Sport Premium 1 studio przed meczem ruszy o 18, a w Polsacie o 20. Gośćmi Jerzego Mielewskiego będą m.in. eksperci piłkarscy Roman Kołtoń i Piotr Urban oraz piłkarz Bartosz Bereszyński. Ciekawostki z szatni obydwu drużyn zaprezentują Paulina Chylewska i Przemysław Iwańczyk. Z kolei taktykę meczową przeanalizują Marcin Feddek i Tomasz Łapiński.

Z kolei w TVP Sport i Tvpsport.pl studio przedmeczowe rozpocznie się o 19.15, a w TVP 2 o 20. Prowadzącym studia będzie Jacek Kurowski, który zaprosił m.in. byłego selekcjonera reprezentacji Polski Jerzego Brzęczka, prezesa PZPN w latach 1999-2008 Michała Listkiewicza, byłego reprezentanta Polski Jakuba Wawrzyniaka oraz komentatora TVP Mateusza Borka.

Sam mecz wystartuje ok. 21.

Czytaj też: Propagandysta TVP nauczał o dziennikarskim obiektywizmie. Odrobiliśmy tę lekcję i pytamy

(MNIE, 09.06.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.