Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 03, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Telewizja Polsat wznawia serial paradokumentalny "Zdrady". Szukają aktorów

W serialu przedstawiane są historie par lub małżeństw, w których pojawia się podejrzenie zdrady ze strony jednego z partnerów (screen: YouTube/Zapowiedzi TV Polsat)

Telewizja Polsat zdecydowała o wznowieniu produkcji serialu paradokumentalnego "Zdrady".

Ostatnią premierową serię serialu nadawano wiosną 2022 w Polsat Cafe. Także w tej stacji miała miejsce premiera odcinków wiosną 2021. Wcześniej, od 2013 do 2020 roku, "Zdrady" gościły na głównej antenie Polsatu.

Czytaj też: Prawie pół miliona widzów "Roztańczonej Polski" w TVP 3. Udział powyżej wyników kanału

Z naszych informacji wynika, że serial ma pojawić się w odświeżonej formule. Telewizja Polsat nie podjęła jeszcze decyzji, kiedy i na której antenie będzie nadawany nowy sezon. Serial bez zmian realizuje firma Polot Media, kontrolowana przez Grupę Polsat Plus. Polot Media poszukuje aktorów amatorów, którzy wezmą udział w nowej odsłonie "Zdrad".

W serialu przedstawiane są historie par lub małżeństw, w których pojawia się podejrzenie zdrady ze strony jednego z partnerów. Dotychczas powstało 197 odcinków.

Czytaj też: Piotr Kraśko wrócił do TVN 24 BiS, ale nadal ma być również w "Faktach" TVN

(MNIE, 03.06.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.