Dział: REKLAMA

Dodano: Czerwiec 01, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marka Polski Cukier sponsorem Polskiego Komitetu Olimpijskiego

Przedstawiciele Krajowej Grupy Spożywczej SA i Polskiego Komitetu Olimpijskiego umowę podpisali w środę w siedzibie PKOl w Warszawie (fot. materiały prasowe)

Krajowa Grupa Spożywcza SA z marką Polski Cukier została sponsorem Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

- To przełomowy moment, bo po raz pierwszy PKOl zyskuje tak silnego partnera, jakim jest Krajowa Grupa Spożywcza SA, przekazuje te środki dalej do polskich związków sportowych, które na strojach podczas Igrzysk Europejskich będą miały logo marki Polski Cukier. To pierwsza umowa zakładająca długofalową współpracę - oświadczył Radosław Piesiewicz, prezes PKOl.

W ramach umowy Krajowa Grupa Spożywcza SA oraz marka Polski Cukier otrzymują prawa do używania tytułów: sponsora polskiej reprezentacji na III Igrzyska Europejskie Kraków-Małopolska 2023, sponsora polskiej młodzieżowej reprezentacji na EYOF Maribor 2023, sponsora polskiej reprezentacji na Igrzyska Sportów Plażowych Bali 2023, sponsora Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz sponsora Polskiego Ruchu Olimpijskiego.

(MAC, 01.06.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.