Dział: INTERNET

Dodano: Czerwiec 01, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Anna Zejdler tworzy dla Gremi Media serwis kobieta.rp.pl

Anna Zejdler będzie tworzyć serwis kobieta.rp.pl (fot. Rzeczpospolita/materiały prasowe)

Anna Zejdler od 1 czerwca odpowiada za stworzenie dla Gremi Media nowego serwisu - kobieta.rp.pl.

Kobieta.rp.pl ma ruszyć w czwartym kwartale 2023 roku. Skupi się na tematach związanych m.in. z karierą, rozwojem osobistym i zawodowym kobiet. Ma oferować również treści lifestylowe. Będą do niego pisać dziennikarki i dziennikarze "Rzeczpospolitej" i innych serwisów internetowych Gremi Media oraz zewnętrzni współpracownicy.

W portfolio Gremi Media są już: sukces.rp.pl, pieniądze.rp.pl, cyfrowa.rp.pl oraz firma.rp.pl.

"Mam nadzieję, że uda nam się stworzyć serwis, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających czytelniczek. Cieszę się też, że będę zaangażowana w projekt dodatku do papierowej wersji dziennika »Rzeczpospolita« dla kobiet. Kobiety są mądre, silne, robią rzeczy imponujące i osiągają spektakularne sukcesy w wielu dziedzinach. Z największą przyjemnością będziemy przybliżać innym ich sylwetki" - informuje Anna Zejdler.

Zejdler była redaktorką naczelną magazynów lifestylowych - m.in. "Voyage", "Shape", "Joy", "Instyle" i dwutygodnika "Gala". W telewizji Polsat współprowadziła Studio Weekend, w TVN Style program "Na czasie". Od ponad roku nagrywa podcast pt. "Porażka czyli sukces".

(PAR, 01.06.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.