Dział: REKLAMA

Dodano: Maj 31, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

MediaMarkt uruchomi platformę e-commerce na początku 2024 roku

MediaMarkt działa w Polsce od 25 lat (fot. materiały prasowe)

MediaMarktSaturn Polska wdraża nową platformę e-commerce dla swojego sklepu internetowego Mediamarkt.pl. Za stworzenie platformy odpowiada firma technologiczna Intive.

Media Markt zapowiada, że nowa platforma budowana w modelu SaaS (oparty na chmurze model oprogramowania jako usługi) zostanie uruchomiona na początku 2024 roku. Platforma ma skupiać się na mikroserwisach w ramach Mediamarkt.pl, wykorzystując API jako uniwersalny sposób komunikacji, tworzony z myślą o chmurze i w myśl zasady headless commerce.

Partnerem technologicznym MediaMarkt w zakresie projektowania i wdrożenia nowej platformy jest firma Intive. Sieć MediaMarkt działa na polskim rynku od 25 lat. Spółka informuje, że w związku z pracami nad nową platformą rozbudowany zostanie zespół projektowy marki.

(KAP, 31.05.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.