Temat: kampania społeczna

Dział: REKLAMA

Dodano: Maj 10, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

#PowiedzCześćRóżnorodności – startuje kampania promująca pozytywną siłę różnorodności

Kampania ma uświadomić firmom, że te z nich, które opierają strategie i inicjatywy na różnorodności, budują miejsca pracy, w których osoby zatrudnione czują się dowartościowane (screen: YouTube/better - brands with purpose)

Fundacja DEI Alliance, skupiona na zagadnieniach różnorodności, równych szans i włączenia, oraz firma consultingowa Better – połączyły siły z ponad 20 partnerami, by wspólnie pokazać wartość, jaką z różnorodności czerpią firmy, organizacje i całe społeczeństwo.

"Człowieka nie da się opisać jednym słowem" – takie hasło przewodnie towarzyszy kampanii #PowiedzCześćRóżnorodności. Jej celem ma być promowanie pozytywnej siły różnorodności, która łączy, inspiruje, jest motorem napędowym organizacji.

Czytaj też: "Marzenia do wypożyczenia" w kampanii promującej Wypożyczalnię OLX

Kampania ma uświadomić firmom, że te z nich, które opierają strategie i inicjatywy na różnorodności, budują miejsca pracy, w których osoby zatrudnione czują się dowartościowane. #PowiedzCześćRóżnorodności to kampania społeczna, która ma być świadectwem takiego podejścia w biznesie.

Dzięki Screen Network – partnerowi strategicznemu, kampania będzie obecna w przestrzeni outdooru w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu i Szczecinie. Do połowy lipca 2023 roku będzie również prowadzona w mediach społecznościowych. Działania związane z kampanią obserwować można na dedykowanej stronie www.czescroznorodnosci.pl.

Za ideę kreatywną kampanii odpowiada Havas Warsaw.

Czytaj też: Nowy "Press": Bianka Zalewska i jej dwa światy, Duklanowski od wrzutek, tata Maty i kryminały

(AMS, 10.05.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.