Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 25, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Joanna Brodzik promuje Uzdrovisco zdjęciami bez retuszu. Żeby było "naturalnie"

W pierwszych działaniach promocyjnych Joanna Brodzik promuje linię Bioklinika (fot. materiały prasowe)

Joanna Brodzik została ambasadorką marki Uzdrovisco. Firma razem z aktorką podjęła decyzję, aby w działaniach promocyjnych wykorzystywać zdjęcia bez retuszu.

Uzdrovisco to marka oferująca szeroką gamę kosmetyków naturalnych do pielęgnacji twarzy. Firma pozycjonuje się jako "rzetelna i innowacyjna". Monika Spinek, założycielka marki, podkreśla, że Joanna Brodzik idealnie wpisuje się w DNA Uzdrovisca.

Czytaj też: Sieć Lidl startuje z nową kampanią wizerunkową. Gdzie idzie Krysia?

Joanna Brodzik rozpoczęła współpracę od promowania linii Bioklinika, opracowanej z myślą o kobietach w wieku okołomenopauzalnym i postmenopauzalnym. Aktorka wraz z Uzdrovisco zdecydowała się na publikację zdjęć reklamowych bez retuszu, aby w ten sposób podkreślić "naturalne piękno, jakimi emanują dojrzałe kobiety".

(KAP, 25.04.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.