Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Kwiecień 24, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Tygodnik Podhalański" przygotował pieniądze do zwrotu. Ale nikt się nie zgłosił

Wydawca "Tygodnika Podhalańskiego" Jerzy Jurecki zapewnia, że wszyscy, którzy uznaliby świąteczne wydanie za nudne, dostaliby zwrot pieniędzy (screen: YouTube/nowinyTV)

– Przygotowaliśmy pięciozłotówki, żeby zgodnie z deklaracją zwracać pieniądze tym, którzy uznają, że świąteczne wydanie "Tygodnika Podhalańskiego" jest nudne. Nikt nie przyszedł – mówi Jerzy Jurecki, wydawca tego tytułu.

Żartobliwy i zarazem promocyjny wpis pojawił się przed Świętami Wielkanocnymi na redakcyjnym koncie na Twitterze "TP".

Czytaj też: Małgorzata Wołczyk przechodzi z "Do Rzeczy" do "Sieci". "Inne oblicze tygodnika"

Można było z niego się dowiedzieć, że tygodnik jest tak wyposażony w ciekawe teksty, reportaże, że braknie świąt, by przeczytać go od deski do deski. "Więc umawiamy się, jak tylko dotrzecie na Podhale, koniecznie kupcie świąteczne wydanie Tygodnika. Jeśli uznacie, że jest nudny, zwracamy kasę" – napisano.

– Gdyby chodziło o zwykły numer, zapewne nie odważyłbym się złożyć takiej deklaracji. Ale ten poszerzony numer był naprawdę świetny – mówi Jerzy Jurecki.

– Szczerze mówiąc, nie spodziewałem się, że ktoś będzie fatygował się dla 5 złotych. Ale wywiązaliśmy się z obietnicy i pięciozłotówki mieliśmy przygotowane, Miałem nadzieję, że pojawi się ktoś, kto zechce przynajmniej porozmawiać o tygodniku. Niestety, nie pojawił się nikt – narzeka wydawca „TP”.

Czytaj też: Tomasz Lis u Smokowskiego w Kanale Sportowym: "Jestem byłym dziennikarzem"

(JF, 24.04.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.