Dział: PRASA

Dodano: Kwiecień 19, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Łukasz Skawiński dyrektorem departamentu advertising product & platforms w RAS Polska

Łukasz Skawiński dołączył do Ringier Axel Springer Polska w 2017 roku (fot. materiały prasowe)

Łukasz Skawiński obejmie z początkiem maja stanowisko dyrektora departamentu advertising product & platforms, odpowiedzialnego za całe portfolio produktów reklamowych wydawnictwa Ringier Axel Springer Polska. 

Pozostaje również odpowiedzialny za obszar sprzedaży programatycznej w biurze reklamy Ringier Axel Springer Polska, którym zarządza od 2019 roku. Martin Svarc, dotychczas prowadzący zespół advertising product & platforms, rozstaje się z firmą.

Wspólnie z zespołem będzie odpowiedzialny za kreowanie rozwiązań reklamowych odpowiadających na potrzeby klientów oraz budowanie portfolio produktowego Ringier Axel Springer Polska - od idei, poprzez realizację, aż po wejście rozwiązań na rynek.

"Jestem przekonany, że objęcie przez Łukasza Skawińskiego pozycji lidera departamentu Advertising Product & Platforms pozwoli nam kreować najlepsze produkty reklamowe, skutecznie odpowiadające na potrzeby naszych Klientów" - w komunikacie przytoczona jest wypowiedź Jovana Protićia, COO i członka zarządu Ringier Axel Springer Polska.

Czytaj też: Zoom TV, Nowa TV i Metro, nadając na MUX 8, zwiększyły udział w rynku

Łukasz Skawiński dołączył do Ringier Axel Springer Polska w 2017 roku jako programmatic sales manager. W tym czasie stopniowo powiększał zakres swojej odpowiedzialności, aby w 2019 roku objąć stanowisko dyrektora departamentu programmatic w strukturach biura reklamy RAS Polska.

(MZD, 19.04.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.