Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 18, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Next Level Agency stworzyła komunikacją gamingową dla Black Energy Drink

W działaniach promocyjnych biorą udział influencerzy związani z grami komputerowymi (fot. materiały prasowe)

Black Energy Drink rusza z długofalową komunikacją dla graczy pod hasłem "Króluj w grach", która została opracowana i jest realizowana przez Next Level Agency.

Komunikacja skierowana do graczy została stworzona jako rozszerzenie idei marki King of the night. W ramach akcji zaplanowano wydanie serii poradników o grach, aktywacje influencerów, konkursy z wiedzy o grach czy produkowane na zamówienie nagrody.

Aktywności zostały stworzone z myślą zarówno o nowych, jak i doświadczonych graczach. Projekt angażuje wielu influencerów, dzielących się swoją wiedzą i pasją na różnych typach i w różnych tytułach gier - tak aby większość fanów gier znalazła coś dla siebie. Są to m.in. Kaftann, Kromka, Lutel, KamilEater, Lucek i Kasix.

(KAP, 18.04.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.