Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 12, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W maju TVN Siedem ruszy z emisją reality show "Hotel Paradise All Stars"

Prowadzącą "Hotel Paradise" jest Klaudia El Dursi (fot. materiały prasowe)

W maju TVN Siedem rozpocznie emisję reality show "Hotel Paradise All Stars", w którym wezmą udział wybrani uczestnicy sześciu dotychczasowych edycji.

Udział wezmą byli mieszkańcy tytułowego hotelu, którzy obecnie nadal są singlami. Wracając do "Hotelu Paradise" nie będą jednak wiedzieli, z kim przyjdzie im spędzić kolejne tygodnie - czy z największymi rywalami z ich edycji, a może z byłymi partnerami, z którymi mają nadal niezałatwione sprawy.

O tym, że stacja rozważa stworzenie celebryckiej edycji z udziałem byłych uczestników programu, informowaliśmy już w styczniu.

Czytaj też: Polsat przymierza się do przeniesienia "Tańca z gwiazdami" na niedziele

Program "Hotel Paradise All Stars" ma być nadawany od maja w TVN Siedem i Player.pl. Nie podano jeszcze, w jakim paśmie.

W ramówce wiosennej w dotychczasowym paśmie "Hotelu Paradise", w dni powszednie o 20, jest nadawany nowy reality show "True Love", który zakończy się na początku maja. Według Nielsen Media szósty sezon "Hotelu Paradise" oglądało jesienią 2022 roku średnio 439 tys. widzów, o 70 tys. mniej, niż czwarty, nadawany rok wcześniej.

(MNIE, 12.04.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.