Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 29, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Premiera "Sukcesji 4" z największą oglądalnością w historii serii

Rodzina Royów wróciła. Sezon 4 liczy 10 odcinków i jest ostatnim (screen: YouTube/HBO Max)

Premiera czwartego sezonu "Sukcesji" przyciągnęła w Stanach Zjednoczonych 2,3 mln widzów. Liczba ta pochodzi z połączenia pomiarów Nielsena dotyczących linearnej liczby widzów odcinka na kanale telewizji HBO i własnych danych Warner Bros. Discovery dotyczących transmisji w HBO Max w nocy.

HBO ma powody do świętowania, ponieważ 2,3 miliona oznacza 33 proc. poprawę w stosunku do najwyższego poziomu z poprzedniej serii. Finał sezonu 3 osiągnął 1,7 mln widzów w grudniu 2021 roku. W porównaniu z premierowym odcinkiem sezonu 3, sezon 4 powrócił z 62 proc. więcej widzów.

Warner Bros. Discovery donosi również, że fani zaczęli tłumnie oglądać ponownie pierwsze trzy sezony "Sukcesji" w okresie poprzedzającym sezon 4. Widownia transmisji strumieniowej serialu w ciągu ostatniego tygodnia jest czterokrotnie większa niż tydzień wcześniej. Ponadto sezon 3 ma obecnie średnio 7,2 mln widzów na odcinek na różnych platformach.

Czytaj też: Portal i.pl po pół roku ma prawie 7 mln użytkowników. Analiza ruchu studzi optymizm

Czwarty i ostatni sezon rozpoczyna się, gdy Kendall (Jeremy Strong), Roman (Kieran Culkin) i Shiv Roy (Sarah Snook) próbują zdobyć władzę nad ojcem, Loganem (Brian Cox), który zdecydował się sprzedać rodzinną firmę w finale sezonu 3. 

Jesse Armstrong stworzył "Succession” i jest showrunnerem. Jest producentem wykonawczym wraz z Adamem McKayem, Frankiem Richiem, Kevinem Messickiem, Jane Tranter, Markiem Mylodem, Tonym Roche, Scottem Fergusonem, Jonem Brownem, Lucy Prebble, Willem Tracy i Willem Ferrellem.

Sezon 4 "Sukcesji" można już oglądać w polskim HBO.

(MAC, 29.03.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.