Temat: technologie

Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Marzec 17, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

T-Mobile kupuje firmę Mint Mobile Ryana Reynoldsa za 1,35 mld dol.

Po sfinalizowaniu transakcji Ryan Reynolds nadal ma występować w kampaniach reklamowych (screen: YouTube/Ryan Reynolds)

Operator telekomunikacyjny T-Mobile w USA przejmie Ka'ena Corp, właściciela firmy oferującej tanie połączenia komórkowe Mint Mobile, której głównym inwestorem jest hollywoodzki aktor Ryan Reynolds. Cena transakcji to 1,35 mld dol.

T-Mobile sfinansuje transakcję w 39 proc. gotówką, a w 61 proc. akcjami. Ostateczna cena będzie zależała od wyników Ka'eny w określonych okresach przed i po zamknięciu sesji giełdowej.

Czytaj też: TikTok w Wielkiej Brytanii usunięty z urządzeń rządowych. Ze skutkiem natychmiastowym

Umowa obejmuje również jednostkę bezprzewodową Ultra Mobile firmy Ka'ena, która oferuje usługi połączeń międzynarodowych, a także firmę Plum.

Ryan Reynolds, pozostając znaczącym współwłaścicielem Ka’ena, występował w reklamach telewizyjnych Mint i wspierał markę w mediach społecznościowych. Po sfinalizowaniu transakcji aktor nadal będzie występować w kampaniach reklamowych.

Czytaj też: Właściciel Zalukaj.vip tymczasowo aresztowany, a piracki serwis zniknął z sieci

(MAC, 17.03.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.