Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 10, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kanał Wydarzenia 24 wprowadził zmiany w zespole prezenterów

Do ekipy prezenterek pogody dołączyła Monika Kubiaczyk (screen: YouTube/Seles Seles)

Kanał Wydarzenia 24 (Grupa Polsat Plus) wprowadził zmiany w zespole prezenterów. Poszerzono ekipę prezenterek pogody i dziennikarzy przeprowadzających na antenie przegląd mediów społecznościowych i tematów dnia.

Do ekipy prezenterek pogody dołączyła Monika Kubiaczyk, która wcześniej była odpowiedzialna za przegląd social mediów w ramach serwisów informacyjnych Wydarzeń 24. Pogodynkami stacji pozostają: Klaudia Kroczek, Ksenia Chlebicka i Karolina Filipkowska.

Czytaj też: KRRiT otrzymała skargi na paski TVP Info obwiniające o śmierć syna posłanki PO polityków tej partii

Kubiaczyk nie zajmuje się już przeglądem social mediów, ale do tego zespołu dołączono dwie inne osoby – Michała Adamczyka, dotychczasowego koordynatora programu "Raport" w Polsat News oraz Adriannę Pałkę, dotychczas m.in. prowadzącą serwisy Wydarzeń 24. Dołączyły one do obecnego już wcześniej w tej ekipie Bartosza Cebeńki.

Ponadto "Wydarzenia 12.50", które od końca lutego są nadawane w Polsat News i Wydarzeniach 24 także w weekendy, zaczęła prowadzić Wioleta Wramba, prezenterka serwisów w Wydarzeniach 24. Gospodarzami wydań o 12.50 pozostają m.in. Mateusz Białkowski i Magdalena Kaliniak.

Czytaj też: Dziennikarze Radia Szczecin czują się "zaszczuci we własnej firmie"

(MNIE, 10.03.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.