Dział: INTERNET

Dodano: Marzec 09, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Piotr Kozłowski zastąpi Roberta Rybickiego w roli naczelnego Autoswiat.pl

Piotr Kozłowski do Autoswiat.pl przechodzi z Interii (fot. materiały prasowe)

Piotr Kozłowski, szef motoryzacyjnego serwisu Interii, od kwietnia przechodzi do Ringier Axel Springer Polska na redaktora naczelnego serwisu Autoswiat.pl.

Robert Rybicki, dotychczasowy szef redakcji, obejmie nowe stanowisko menedżera ds. paid content i lead generation w Autoswiat.pl.

"Robert Rybicki będzie rozwijał nowe linie przychodowe, kluczowe dla strategii marki, m.in. treści płatne, które dostępne są w pakiecie Onet Premium. W ostatnich miesiącach dzięki zaangażowaniu Roberta i zespołu widzimy znaczny wzrost subskrypcji i chcemy ten trend wzmacniać i oferować naszym czytelnikom coraz lepszą ofertę płatnych treści" - skomentowała w komunikacie Martyna Majchrzak, dyrektorka serwisów wertykalnych w Ringier Axel Springer Polska.

Piotr Kozłowski w Interii pracował od marca 2022 roku. Wcześniej przez wiele lat związany był z Agorą. Pracował jako redaktor i wydawca serwisu Moto.pl oraz dziennikarz "Gazety Wyborczej" w dziale skupionym wokół dziennikarstwa danych (BIQdata.pl).

(KOZ, 09.03.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.