Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 08, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Korwin Piotrowska i Hrapkowicz gospodarzami studia oscarowego Canal+. Bez odkodowanej transmisji

Transmisja z ceremonii, którą otworzy o 1.30 półgodzinna relacja z czerwonego dywanu, potrwa do 5 rano (fot. materiały prasowe)

Karolina Korwin Piotrowska i Błażej Hrapkowicz poprowadzą oscarowe studio w Canal+. Stacja nie zdecydowała się na udostępnienie transmisji rozdania Oscarów w paśmie odkodowanym. 

Canal+, jak informowaliśmy, w tym roku - podobnie jak w poprzednim - będzie transmitować galę wręczenia Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Nadawca ma do niej wyłączne prawa w Polsce.

Rozdanie Oscarów - w nocy z 12 na 13 marca polskiego czasu - będzie można zobaczyć w Canal+ Premium i serwisie Canal+ Online. Transmisja z ceremonii, którą otworzy o 1.30 półgodzinna relacja z czerwonego dywanu, potrwa do 5 rano.

Gospodarzami studia Oscarów będą Karolina Korwin Piotrowska (dziennikarka i prowadząca "Aktualności filmowe+") oraz Błażej Hrapkowicz (krytyk filmowy, prowadzący "Kino mówi" w Ale Kino+ i współprowadzący "Aktualności filmowe+").

Czytaj też: Danka Woźnicka rozstała się z Radiem Zet. Pracowała w stacji 27 lat

Biuro prasowe Canal+ przekazało "Presserwisowi", że nie ma planów pokazania gali Oscarów w paśmie odkodowanym. Po raz ostatni nadawca zdecydował się na to w 2020 roku.

W kategorii najlepszy film międzynarodowy nominację otrzymał film Jerzego Skolimowskiego "IO".  

(KOZ, 08.03.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.