Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 02, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Izabella Wiley odpowiedzialna też za rynki niemieckojęzyczne A+E Networks

Izabella Wiley w przeszłości pracowała w oddziale amerykańskiego Viacomu (fot. materiały prasowe)

Od początku marca Izabella Wiley, SVP, general manager Central and Eastern Europe w A+E Networks EMEA, jest dodatkowo odpowiedzialna za rynki niemiecki, austriacki i szwajcarski.

W nowej strukturze regionu Kathrin Palesch, managing director A+E Networks Germany, będzie podlegać właśnie Wiley. Palesch jest związana z A+E Networks od piętnastu lat, a od 2019 roku zajmuje stanowisko dyrektorki zarządzającej. Kieruje kanałami telewizyjnymi History Channel i Crime+Investigation oraz biznesem cyfrowym, m.in. poprzez rozwój marek History Play i Crime+Investigation Play.

Z kolei Izabella Wiley jest związana z A+E Networks od 2013 roku, a od 2017 odpowiada za 17 rynków w Europie Środkowo-Wschodniej, w tym za polski. Wiley podlega Deanowi Possenniskie, managing director w A+E Networks EMEA. W przeszłości przez 13 lat pracowała w oddziale amerykańskiego Viacomu (obecnie Paramount Global), m.in. wprowadzała na polski rynek takie marki, jak Comedy Central i Nickelodeon. Wiley jest też członkinią Stowarzyszenia LiderShe, inicjatorką projektu Śniadanie Kobiet Mediów oraz ambasadorką międzynarodowej kampanii Crime+Investigation Stop Przemocy Wobec Kobiet.

A+E Networks odpowiada w Polsce za kanały History, History 2 oraz Crime+Investigation Polsat.

(MNIE, 02.03.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.