Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 23, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Bartłomiej Grałek przechodzi z Telewizji Puls do Grupy Kino Polska

Bartłomiej Grałek w Grupie Kino Polska może zostać dyrektorem programowym naziemnego Zoom TV (fot. Karolina Grabowska/Pexels.com)

Z Telewizji Puls po ponad ośmiu latach odchodzi Bartłomiej Grałek, zastępca dyrektora programowego. Z informacji "Presserwisu" wynika, że Grałek przechodzi do Grupy Kino Polska.

Telewizja Puls przekazała nam, że na dziś nie ogłasza i nie komunikuje żadnych zmian personalnych. Grupa Kino Polska na pytania nie odpowiedziała.

Według naszych ustaleń Bartłomiej Grałek w Grupie Kino Polska może zostać dyrektorem programowym naziemnego Zoom TV. Dotychczasowa szefowa kanału Katarzyna Białek jesienią odeszła ze spółki.

Bartłomiej Grałek do zespołu Telewizji Puls dołączył w listopadzie 2014 roku jako koordynator ds. ramówki programowej. Od maja 2015 roku był channel managerem Pulsu 2, a w lutym 2016 roku awansował na wicedyrektora programowego.

Wcześniej - w latach 2008-2014 - Grałek pracował w MTV Networks (dziś Paramount Global). 

Dyrektorem programowym Telewizji Puls jest Dariusz Dąbski, jednocześnie jej prezes i właściciel.

(KOZ, 23.02.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.