Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 23, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVN Warner Bros. Discovery przygotowuje program o metamorfozach wyglądu par

Joanna Krupa jest jurorką programu "Top model" (fot. Piotr Molęcki/East News)

Grupa TVN Warner Bros. Discovery przygotowuje program o roboczym tytule "Metamorfozy", do którego zaangażowano trenerkę fitness Ewę Chodakowską i modelkę Joannę Krupę, znaną z programu "Top model".

W programie "Metamorfozy" weźmie udział osiem małżeństw. Pod okiem m.in. Krupy i Chodakowskiej przejdą one metamorfozę wyglądu i sylwetki do stanu z dnia ślubu.

"Od waszego bajkowego ślubu minęło już kilka lat? Patrząc na ślubne zdjęcia zastanawiacie się, co się stało z tą piękną kobietą i przystojnym mężczyzną? Przypominacie sobie, jacy byliście wtedy szczęśliwi i chcielibyście znowu to poczuć? To znaczy, że ten projekt jest właśnie dla Was" - informuje stacja.

Nie podano jeszcze, kiedy i na której antenie pojawi się program. Zgłoszenia do niego będą przyjmowane do końca września.

(MNIE, 23.02.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.