Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Luty 20, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Były reprezentant Polski Sebastian Mila dołączył do zespołu Meczyki.pl

Sebastian Mila będzie pojawiać się co niedziela w magazynie "Pogadajmy o piłce" w Meczyki.pl (screen: YouTube/Meczyki)

Były reprezentant Polski w piłce nożnej Sebastian Mila dołączył do zespołu kanału Meczyki.pl (Online Venture) nadającego w serwisie YouTube.

"Niedawno świetny piłkarz, a dziś topowy ekspert. Jeden z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych ludzi piłki. Bardzo się cieszę, że dołącza do naszej Meczykowej ekipy" – stwierdził cytowany w komunikacie Tomasz Włodarczyk, redaktor naczelny Meczyki.pl.

Czytaj też: Eurosport 2 nie pokazał przejazdu Polki na MŚ w snowboardzie, w jego trakcie nadano reklamy

Sebastian Mila będzie pojawiać się co niedziela w magazynie "Pogadajmy o piłce". Ma również prowadzić swój autorski program.

Na początku stycznia br. Mila podziękował za dotychczasową współpracę kanałowi TVP Sport. "Dziękuję TVP Sport za piękne kilka lat, mam nadzieję, że byłem grzeczny. Będziemy się jeszcze widzieć" – stwierdził na Twitterze. 

Z kolei w rozmowie ze Sportowefakty.wp.pl wyjaśniał, że zmieniły się warunki współpracy i nie jest już stałym pracownikiem TVP, a działa jako freelancer. Może więc współpracować z konkurencją.

Czytaj też: Mecze eliminacyjne do piłkarskiego Euro 2024 najdroższe w marcowym cenniku TVP

(MNIE, 20.02.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.