Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Luty 17, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nationale-Nederlanden sponsorem tytularnym 45. Maratonu Warszawskiego

Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski ma odbyć się 24 września

Nationale-Nederlanden zostało sponsorem tytularnym 17. Półmaratonu Warszawskiego i 45. Maratonu Warszawskiego. Do zawarcia umowy doszło na 20-lecie Fundacji "Maraton Warszawski”.

Największy w Polsce półmaraton wystartuje 26 marca pod nazwą 17. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski. Na liście startowej jest już ponad 8 tys. nazwisk. Natomiast 45. Maraton Warszawski, przy udziale sponsora, zaplanowano na 24 września.

Nowy sponsor tytularny postanowił zaangażować się w akcję #BiegamDobrze - największą biegową inicjatywę charytatywną. Umożliwia ona uczestnikom wybór jednej z dziewięciu organizacji dobroczynnych i założenie własnej zbiórki - wirtualnej skarbonki. Uczestnik zachęca do wpłat na ważny dla niego cel i wspólnymi siłami zasila swoją skarbonkę. Po osiągnięciu wyznaczonych pułapów - kwot minimalnych - otrzymuje w prezencie pakiet startowy na bieg wraz z wyjątkowym, pomarańczowym numerem startowym.

(MAC, 17.02.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.