Dział: REKLAMA

Dodano: Luty 16, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Piłkarze Lecha Poznań w meczu z FK Bodo Glimt nie mogą reklamować STS. CukierAsy w zamian

Lech nie może reklamować w Norwegii zakładów bukmacherskich STS (fot. materiały prasowe)

Poznańskie CukierAsy zagoszczą na koszulkach piłkarzy Lecha Poznań podczas meczu w europejskich pucharach z FK Bodo Glimt. Sponsorem strategicznym Lecha jest bukmacher STS, ale w Norwegii nie wolno mu się reklamować.

Lech Poznań awansował do dalszej fazy rozgrywek Ligi Konferencji, w której zmierzy się z FK Bodo Glimt, ale norweskie prawo zabrania reklamowani firm bukmacherskich, które nie posiadają miejscowej licencji. Dlatego piłkarze Lecha nie mogą zagrać w koszulkach z logo STS.

"Postanowiliśmy po raz kolejny w porozumieniu z Lechem Poznań udostępnić miejsce na koszulkach organizacji, którą już raz wybrali kibice, a oni zdecydowali, że najlepszym wyborem będzie logo CukierAsów" – informuje Mateusz Juroszek, prezes STS.

CukierAsy to Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci z Cukrzycą, które organizuje największą w Europie imprezę piłkarską dla dzieci z cukrzycą.

(AMS, 16.02.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.