Dział: INTERNET

Dodano: Luty 10, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kamila Baranowska po "Do Rzeczy" i "SE" przechodzi do Interii

Kamila Baranowska z mediami związana jest od 16 lat. Zaczynała w „Newsweeku Polska”

Do redakcji serwisu Interia Wydarzenia dołączy Kamila Baranowska, która przez ostatnie kilkanaście lat pracowała m.in. w „Do Rzeczy”; „Rzeczpospolitej” i „Newsweeku Polska”. 

Baranowska będzie przygotowywała newsy i analizy polityczne oraz przeprowadzała wywiady z politykami. W listopadzie zeszłego roku informowalismy, że Baranowska po 10 latach pracy rozstała się z tygodnikiem „Do Rzeczy” (PMPG Polskie Media) i przechodzi do „Super Expressu” (Grupa ZPR Media).

Kamila Baranowska to dziennikarka polityczna i komentatorka, z mediami związana od 16 lat. Zaczynała w „Newsweeku”, później trafiła do „Rzeczpospolitej”, z którą związana była przez sześć lat. Przez następnych dziesięć lat pisała o polityce w tygodniku „Do Rzeczy”. Pracowała także w „Super Expressie” i współpracowała z Wp.pl.

Baranowska od lat prowadzi autorską audycję w Radiu Plus, gdzie oprócz tematyki politycznej porusza także kwestie społeczne i międzynarodowe. 

Według Mediapanelu w styczniu 2023 r. strony i aplikacje całej Grupy Polsat-Interia zanotowały ponad 21,1 mln realnych użytkowników i 2 mld odsłon. Sama Interia.pl osiągnęła liczbę RU na poziomie 15,7 mln.

(MAT, 10.02.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.