Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Luty 07, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Lidl z akcją promującą aplikację Lidl Plus

Celem akcji jest promocja aplikacji dostępnej na telefony Android oraz iOS (screen: YouTube/KuchniaLidla.pl)

Lidl uruchomił akcję promocyjną, w której klienci będą otrzymywali zdrapki z rabatami w aplikacji Lidl Plus. Promocja, mająca na celu zwiększenie liczby użytkowników aplikacji, potrwa do 25 lutego.

Klienci za każdy zakup w sklepach sieci będą otrzymywać zdrapki, w których znajdą się kupony rabatowe na kolejne produkty. Celem akcji jest promocja aplikacji Lidla, dostępna na telefony Android oraz iOS.

Czytaj też: Zakaz reklamy energetyków najbardziej uderzy w Red Bull Polska i Foodcare. Na reklamy w sumie wydano 280 mln zł

Za działania mediowe online i offline sieci sklepów odpowiada Havas Media, która w październiku zeszłego roku przedłużyła trwającą od 2016 roku współpracę z Lidlem. Lidl współpracuje również z GPD, która zajmuje się realizacjami ATL, BTL i digitalowymi marki od 12 lat. Za influencer marketing odpowiada LiquidThread. Natomiast za obsługę sklepów online Lidl Polska – Heart & Brain.

(KAP, 07.02.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.