Dział: REKLAMA

Dodano: Styczeń 26, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Carat oficjalnie wygrywa obsługę mediową Ryanair

Carat kupuje media dla Ryanair na 12 rynkach europejskich (fot. Wikipedia.org)

Należąca do koncernu Dentsu agencja mediowa Carat wygrała przetarg na zakup i planowanie mediów dla linii lotniczych Ryanair.

Wygrany przetarg dotyczy 12 rynków europejskich marki, w tym Polski. Umowa została zawarta na czas nieokreślony. Do najważniejszych zadań agencji będzie należeć m.in. opracowanie strategii mediowej i obsługa kampanii mediowych we wszystkich kanałach komunikacji.

O zwycięstwie Carat w przetargu Ryanair "Presserwis" informował we wrześniu ub.r. Teraz informacja została potwierdzona oficjalnie przez przedstawicieli agencji. "Ta wygrana to dowód na to, że jesteśmy skuteczną agencją mediową działającą na najwyższym światowym poziomie" - powiedziała Ilona Szynkowska, group account direcotr, dentsu Polska.

(KAP, 26.01.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.