Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 22, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Średnio 2,07 mln widzów serialu "Dom pod Dwoma Orłami" w TVP 1. Ferency, Gruszka, Seweryn

"Dom pod Dwoma Orłami" to historia na temat tożsamości Dolnego Śląska opowiedziana przez pryzmat mieszkańców jednego domu (screen: YouTube/Bądźmy Razem TVP)

Serial historyczny "Dom pod Dwoma Orłami" ogląda w TVP 1 średnio 2,07 mln widzów.

Produkcję można śledzić od 1 stycznia, w niedziele ok. 20.20. Dotychczas najwięcej widzów przyciągnął odcinek z 8 stycznia – 2,38 mln. Po trzech pierwszych odcinkach, emitując "Dom pod Dwoma Orłami", Jedynka ma średnio 14,55 proc. udziału w grupie ogólnej 4+, 7,69 proc. w grupie komercyjnej 16-49 i 9,7 proc. w grupie komercyjnej 16-59.

Czytaj też: Drugi sezon "Łowców skarbów. Kto da więcej?" w TV 4 od połowy lutego

Dla porównania w całym 2022 roku TVP 1 notowała średnio 8,7 proc. udziału w grupie ogólnej 4+, 5,65 proc. w komercyjnej 16-49 oraz 6,43 proc. w komercyjnej 16-59.

"Dom pod Dwoma Orłami" to historia na temat tożsamości Dolnego Śląska opowiedziana przez pryzmat mieszkańców jednego domu. Fabuła serialu koncentruje się na losach Polaków, Niemców i Ukraińców, których drogi krzyżują się w starej willi we Wrocławiu. W serialu występują m.in. Karolina Gruszka, Adam Ferency i Andrzej Seweryn.

Dane: Nielsen Media.

Czytaj też: Canal+ Premium i Canal+ Online z serialem "Niewidzialna wojna" Patryka Vegi

(MNIE, 22.01.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.