Dział: RADIO

Dodano: Styczeń 18, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Była dziennikarka Trójki Justyna Mączka odchodzi z Radia 357

"Człowiek który ma już za sobą pewne doświadczenia wie, że czasami mądrzej jest milczeć, niż przerzucać się słowami" - napisała Justyna Mączka (fot. Darek Kawka/Radio 357)

Z Radiem 357 rozstaje się Justyna Mączka, była koordynatorka pracy newsroomu rozgłośni.

"Podjęłam decyzję o odejściu z Radia 357. Nie pożegnałam się na antenie ani w Trójce po 15 latach pracy, ani w tym miejscu" - napisała na facebookowej grupie słuchaczy Radia 357. "Dziękuję za życzenia zdrowia (zawsze są cenne). Nie z powodu zdrowia odchodzę jednak z radia. Dlaczego więc? Odpowiem tak: człowiek który ma już za sobą pewne doświadczenia wie, że czasami mądrzej jest milczeć, niż przerzucać się słowami" - czytamy we wpisie.

Czytaj też: Nielsen: z globalnych platform streamingowych korzysta prawie 40 proc. Polaków

- Poza tym, co napisałam na Facebooku, nie chcę nic dodawać - przekazała "Presserwisowi" Justyna Mączka.

Justyna Mączka od kwietnia 2021 roku była jedną z prowadzących "Popołudniówkę 357". Po raz ostatni była gospodynią audycji 22 listopada 2022. Na początku roku zrezygnowała z roli koordynatorki pracy newsroomu Radia 357, którą pełniła od przyjścia do radia na początku 2021 roku. 

Justyna Mączka przedtem przez 15 lat była serwisantką Programu III Polskiego Radia.

Wcześniej - w połowie 2022 roku - z Radia 357 do Newonce.radia przeszła Marta Malinowska, wcześniej również związana z radiową Trójką. We wrześniu 2022 roku z rozgłośnią rozstał się Tomasz Michniewicz, jeden z jej twórców (w połowie 2021 roku sprzedał swoje udziały), a także Justyna Dżbik-Kluge, autorka audycji "Książki. Lubię to".  

(KOZ, 18.01.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.