Dział: RADIO

Dodano: Styczeń 18, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radiowa Jedynka bez Magdaleny Ogórek. "Nawarstwienie obowiązków"

- To jest rezygnacja czasowa z uwagi na nawarstwienie obowiązków - mówi Magdalena Ogórek (fot. Paweł Wodzyński/East News)

Magdalena Ogórek przestała prowadzić rozmowy w magazynie "W samo południe" w Programie I Polskiego Radia. 

Po raz ostatni była ich gospodynią w poniedziałek 16 stycznia. W styczniu pojawiała się w audycji raz w tygodniu, a wcześniej miała rozmowy od poniedziałku do czwartku. 

- To jest rezygnacja czasowa z uwagi na nawarstwienie obowiązków - mówi "Presserwisowi" Magdalena Ogórek. - Zaczynam nowy projekt, o którym jeszcze nie mogę mówić. Rozpoczęliśmy z Marcinem Wolskim cykl "Mistrz i Magdalena" na antenie Polskiego Radia Koszalin, a także prowadzę szeroko zakrojone prace związane z tematem grabieży polskich dóbr kultury - wylicza Ogórek.

Czytaj też: Nielsen: z globalnych platform streamingowych korzysta prawie 40 proc. Polaków

Magdalena Ogórek w roli prowadzącej rozmowy w radiowej Jedynce zadebiutowała w 2019 roku. W TVP Info jest autorką programu "Plan dnia", wcześniej współprowadziła z Jarosławem Jakimowiczem "W kontrze". Ma również audycje w Radiu Opole i Radiu Koszalin.

(KOZ, 18.01.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.