Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Styczeń 16, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Anna Idzikowska odchodzi z zarządu Ten Square Games

Anna Idzikowska jest związana z Ten Square Games od 2014 roku (screen: www.linkedin.com/in/anna-idzikowska-3333b542)

13 stycznia Anna Idzikowska, chief growth officer, złożyła rezygnację z pełnienia funkcji członka zarządu Ten Square Games.

Decyzję podjęła z przyczyn osobistych. Firmę opuści z końcem lutego 2023 roku, ale pozostanie zaangażowania w jej działalność, wspierając jej dalszy rozwój w roli stałej doradczyni strategicznej.

Czytaj też: PKN Orlen na kolejne cztery lata z PZPN

Anna Idzikowska jest związana z Ten Square Games od 2014 roku. Rozpoczęła pracę jako partnership manager, szybko awansując na stanowisko head of business development. Od 2015 roku pełniła funkcję head of growth, budując strukturę zespołu i tworząc strategię działań TSG w obszarze pozyskiwania użytkowników. Do zarządu TSG została powołana w 2021 roku jako chief growth officer.

Za pracę zespołu growth odpowiada obecnie Selina Springvloet Dubbeld, head of growth. Przed dołączeniem do TSG pracowała dla takich firm jak Gameloft czy Wargaming. Od marca br. dział growth ma podlegać bezpośrednio prezesowi zarządu Maciejowi Zużałkowi.

Grupa Ten Square Games jest producentem gier mobilnych w modelu free-to-play.

Czytaj też: Shopee, który kończy działalność, wydał na reklamy w polskich mediach ponad 140 mln zł

(AMS, 16.01.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.