Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 13, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Korespondentka Polsat News w Brukseli zniknęła z anteny. Zaprzecza, że odchodzi

Korespondencji Doroty Bawołek w Polsat News nie ma już od kilku tygodni (screen: Polsatnews.pl)

Dorota Bawołek, korespondentka Polsat News w Brukseli, przestała pojawiać się na antenie. Dziennikarka zaprzecza informacjom, że nie będzie już pracować dla stacji.

Korespondencji Doroty Bawołek w Polsat News i "Wydarzeniach" nie ma już od paru tygodni. W kilku źródłach usłyszeliśmy, że miała zapaść decyzja, że Bawołek nie będzie już korespondentką w Brukseli. – To, co pan pisze, nie jest prawdą – odpowiedziała Bawołek na nasze pytania.

Czytaj też: TSUE przyznaje, że w TVP mogło dojść do dyskryminacji

Tomasz Matwiejczuk, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej i rzecznik prasowy Grupy Polsat Plus, pytany czy Dorota Bawołek żegna się z Polsat News, ucina: – Nie mam żadnych informacji w tej sprawie. 

Z kolei Dorota Gawryluk, szefowa pionu informacji i publicystyki Telewizji Polsat, przekazała nam tylko, że w tej sprawie trzeba pytać "pani Doroty".

Dorota Bawołek korespondentką Polsat News w Brukseli została w 2008 roku. W październiku 2022 zarzuciła TVP próbę kradzieży jej rozmowy na wyłączność z Donaldem Tuskiem, liderem Platformy Obywatelskiej. Operator Telewizji Polskiej miał nagrać tę rozmowę bez jej zgody.

Czytaj też: TVN 24 liderem kanałów informacyjnych w 2022 roku

(MNIE, KOZ, MZD, 13.01.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.