Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 12, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Maciej Rock współprowadzącym "Twoja twarz brzmi znajomo" w Polsacie

Maciej Rock jest związany z Polsatem od 2002 roku (Wojciech Olkuśniak/East News)

Maciej Rock, znany z pierwszych polskich edycji "Idola", zastąpi Piotra Gąsowskiego w 18. edycji programu Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo". Będzie partnerować Maciejowi Dowborowi, który pozostaje w programie.

Informację podał portal Interia.pl, należący do Grupy Polsat. Piotr Gąsowski zrezygnował z prowadzenia show w ubiegłym tygodniu. Odejście wiązał z wcześniejszym usunięciem z jury Michała Wiśniewskiego, a zwłaszcza z rezygnacją z Katarzyny Skrzyneckiej. Zmiany w programie wiązane są z objęciem funkcji dyrektora programowego Polsatu przez Edwarda Miszczaka, który zastąpił Ninę Terentiew.

Maciej Rock na antenie stacji pojawia się od 2002 roku. Był prowadzącym nie tylko w "Idolu", ale również m.in. w "Tylko muzyka. Must be the Music". Jest również radiowcem. Wcześniej był związany z Tok FM i Radiem Kolor, a od 2013 roku współprowadzi poranki w RMF Maxx.

Według Nielsen Media 17. sezon show "Twoja twarz brzmi znajomo" śledziło jesienią 2022 roku w Polsacie średnio 1,5 mln osób, czyli ok. 170 tys. widzów mniej, niż rok wcześniej.

(PAR, 12.01.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.