Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 05, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Ród Smoka" z HBO była najczęściej piratowaną produkcją roku 2022

Generalnie najczęściej piratowana w historii była "Gra o Tron", której "House of the Dragon" jest prequelem. (screen: HBO Max)

"Ród Smoka" na HBO i HBO Max stał się najczęściej piratowanym programem - serialem - ostatnich 12 miesięcy - według strony internetowej Torrentfreak.

Generalnie najczęściej piratowana w historii była "Gra o Tron", której "House of the Dragon" jest prequelem. Ponieważ jednak "Game of Thrones" po ośmiu sezonach skończyła się w roku 2019, pozwoliło to "wygrywać" serialom Disney+: "The Mandalorian" w roku 2020 i "Wandavision" w 2021.

Za rok ubiegły po "Rodzie Smoka" na kolejnych miejscach uplasowały się produkcje Amazon Prime Video - "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy", "The Boys", "Moonlight" i "Halo". Wszystkie to seriale z gatunku science fiction lub fantasy.

Seriale i programy są rozpowszechniane za pośrednictwem torrentów, ale także nielegalnych stron internetowych i dekoderów, w związku z czym brak dokładnych liczb, ile osób piratowało daną produkcję.

(MAC, 05.01.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.