Dział: PRASA

Dodano: Styczeń 03, 2007

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Hanna Pawilonis redaktor naczelną tygodnika "Naj"

Hanna Pawilonis jest od stycznia redaktor naczelną tygodnika "Naj" (G+J Polska).

Pawilonis pracowała ostatnio w Axel Springer Polska jako redaktor naczelna dwumiesięcznika ”Pani domu poleca” (p.o. redaktor naczelnej jest tam teraz Kinga Różycka, dotychczasowa sekretarz redakcji). Zastąpiła Katarzynę Nazarewicz-Sosińską, która została szefem projektów cross-mediowych w nowym dziale new business powstałym w strukturze wydawnictwa G+J Polska. Nazarewicz-Sosińska będzie odpowiedzialna za ekspansję tytułów G+J w mediach elektronicznych.

(SK, 03.01.2007)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: PRASA

Dodano: Styczeń 03, 2007

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Magdalena Bulak kierownikiem ds. projektów specjalnych w ”Metrze”

Magdalena Bulak została kierownikiem ds. projektów specjalnych bezpłatnego dziennika ”Metro” (Agora SA).

To nowo utworzone stanowisko w wydawnictwie. Bulak będzie zajmowała się poszukiwaniem alternatywnych form współpracy z klientami oraz tworzeniem i koordynacją niestandardowych akcji w ”Metrze", przy wykorzystaniu różnych kanałów komunikacji reklamowej. Ostatnio pracowała jako media planner w domu mediowym Mindshare Polska.

(SK, 03.01.2007)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.