Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Grudzień 20, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Trzy nowe osoby w radzie nadzorczej Sigmy Bis

Prezesem Sigma Bis jest Marcin Dec (fot. materiały prasowe)

Natalia Górna, Agnieszka Rabakoń-Gruza i Wojciech Hatala-Sierant dołączyli do rady nadzorczej agencji mediowej Sigma Bis. Zastąpili: Joannę Zakrzewską (byłą rzeczniczkę PKN Orlen), Marcina Jankowskiego i Bartosza Niebrzydowskiego.

Agnieszka Rabakoń-Gruza została przewodniczącą rady. Wojciech Iwanicki, który zasiada w radzie od 2020 roku, jest wiceprzewodniczącym, natomiast Jarosław Sosiński (w radzie od 2019 roku), Natalia Górna i Wojciech Hatala-Sierant są jej członkami.

Czytaj też: Radio Zet: śledztwo ws. podejrzenia przyjęcia korzyści przez wiceprezesa Orlenu. W tle Sigma Bis

Rabakoń-Gruza jest związana z Orlenem od ponad czterech lat, wcześniej pracowała w agencjach mediowych Zenith oraz MEC. Hatala-Sierant dołączył do Orlenu w 2010 roku i aktualnie jest szefem kontroli sprzedaży. Ostatnia nowa osoba w zarządzie, Natalia Górna, jest dyrektorką ds. relacji z mediami w Grupie PZU.

O zmianach w radzie agencja poinformowała kilka dni po tym, jak wyszło na jaw, że ABW prowadzi śledztwo w sprawie podejrzenia przyjęcia korzyści przez wiceprezesa PKN Orlen Adama Buraka – sprawa dotyczy m.in. działalności Sigma Bis.

Czytaj też: Michał Cieciak, business development director, odchodzi z Ancymonów

(KAP, 20.12.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.