Temat: kampania społeczna

Dział: REKLAMA

Dodano: Grudzień 19, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Śląsk planuje kampanię dotyczącą poprawy jakości powietrza

Kampania ma dotyczyć świeżego powietrza na terenie województwa śląskiego (fot. Marek Mróz, praca własna, CC BY-SA 4.0)

Śląski Urząd Wojewódzki poszukuje agencji reklamowej, która opracuje i zrealizuje kampanię edukacyjno-informacyjną w ramach projektu "Śląskie. Przywracamy błękit".

Wybrana agencja będzie odpowiedzialna za opracowanie niestandardowej koncepcji kreatywnej i strategii kampanii dotyczącej poprawy jakości powietrza wraz ze szczegółowym harmonogramem, oraz za jej realizację na terenie województwa śląskiego.

Czytaj też: Publicis Consultants zmienia identyfikację wizualną na sieciową

Oferty będą oceniane na podstawie zaproponowanej kreacji (45 proc. oceny), dodatkowych działań związanych z kampanią (10 proc.) i ceny (45 proc.). Firma, która wygra konkurs ofert, podpisze na dwa lata umowę o wartości 2,1 mln zł netto. Oferty można składać do 13 stycznia 2023 roku poprzez portal zakupowy urzędu.

(KAP, 19.12.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.