Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 14, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Grzegorz Wysocki przeszedł z "Gazety Wyborczej" do Gazeta.pl

Grzegorz Wysocki otrzymał Grand Press w kategorii Wywiad za materiał "Jeśli nienawidzisz, to znaczy, że zostałeś pokonany" (screen: Press.pl)

Grzegorz Wysocki przeszedł z "Gazety Wyborczej" do Gazeta.pl (obie redakcje należą do Agory). O nowym miejscu pracy poinformował w czasie gali Grand Press 2022.

Nagrodę w konkursie otrzymał w kategorii Wywiad za materiał "Jeśli nienawidzisz, to znaczy, że zostałeś pokonany".

- Dziękuję mojej byłej redakcji - "Gazecie Wyborczej". Ale nagrodę odbieram już jako dziennikarz nowej redakcji - Gazeta.pl - stwierdził. Podziękował też naczelnemu Gazeta.pl Rafałowi Madajczakowi.

Czytaj też: TVP ma jednak zakontraktowaną międzynarodową gwiazdę na sylwestra w Zakopanem

W listopadzie na Facebooku Wysocki pisał: "Moje rozstanie z »GW« nie ma związku z nadchodzącymi zwolnieniami grupowymi, o których od pewnego czasu możecie przeczytać w branżowych mediach, bo do podpisania porozumienia stron doszło kilka miesięcy temu".

Z "Gazetą Wyborczą" Wysocki był związany przez cztery lata. Zajmował się m.in. przeprowadzaniem wywiadów i pisaniem felietonów.

(MNIE, 14.12.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.