Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 07, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TV Puls wiosną bez serialu "Prawdziwe motywy"

W każdym odcinku serialowi policjanci rozwiązywali jedną sprawę kryminalną, w której motywem sprawcy są uczucia (screen: YouTube/Radek Dalek)

Wiosną naziemny kanał TV Puls nie pokaże kolejnego sezonu paradokumentalnego serialu kryminalnego "Prawdziwe motywy".

Jak tłumaczy biuro prasowe TV Puls, serial "Prawdziwe motywy" zdobył swoich fanów, ale może być lepszy i atrakcyjniejszy dla widzów. - Chcemy dać sobie czas i przyjrzeć się formule. Obecnie nie mamy w planach kontynuacji tego serialu na sezon wiosenny - przekazało nam biuro prasowe stacji.

W wiosennej ramówce kanał chce pokazać nowy serial paradokumentalny pt. "Kurierzy".

Według Nielsen Media jesienią br. drugi sezon "Prawdziwych motywów" oglądało średnio 182 tys. widzów, a udziały w czasie emisji były niższe od średnich miesięcznych wyników stacji.

Czytaj też: Kaczyński: Kurski miał propozycję rządową, ale "uznał, że to nie jest dla niego sprawa interesująca"

W każdym odcinku serialowi policjanci rozwiązywali jedną sprawę kryminalną, w której motywem sprawcy są uczucia. "Prawdziwe motywy" dla TV Puls produkuje Constantin Entertainment Polska. W ostatnim czasie serial pokazywano w dni powszednie o 17.

Dane: Nielsen Media.

(MNIE, 07.12.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.