Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Grudzień 06, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Influencerzy w kampanii Cheetos

W konkursie "Opisz obraz z Cheetos" do wygrania jest 10 telefonów Apple iPhone 13 128 GB (fot. materiały prasowe)

„A Ty co ułożysz z Cheetos Hashtags?” to hasło ogólnopolskiej kampanii, w której Cheetos (PepsiCo) prezentuje nowości – chrupki w kształcie hashtagu.

Działania marki o charakterze 360° obejmują tradycyjne i nowoczesne kanały dotarcia. Na potrzeby kampanii powstała reklama telewizyjna. Zostały uruchomione także zasięgowe działania online na kluczowych platformach. Aktywności marki to również współpraca z influencerami – m.in. Dominikiem Rupińskim, Sylwią Lipką, Agnieszką Włodarczyk i Anetą Zając, a także aktywacja konsumencka (konkurs: "Opisz obraz z Cheetos" – co tydzień do wygrania jest 10 telefonów Apple iPhone 13 128 GB oraz 100 nagród pieniężnych o wartości 100 zł).

Czytaj też: Do sieci LifeTube dołączyło 21 twórców internetowych

Przygotowaniem komunikacji zajęła się agencja VMLY&R, zakupem mediów – Media Direction OMD, a za obsługę konkursu odpowiada Avanti.

(AMS, 06.12.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.