Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Grudzień 05, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"The Washington Post" 25 grudnia wyda ostatni magazyn weekendowy

Magazyn w obecnej formie został uruchomiony w 1986 roku

"The Washington Post" ogłosił, że przestanie wydawać weekendowy magazyn drukowany i przeniesie treści do internetu. Ostatni numer ukaże się 25 grudnia.

"Zakończymy drukowanie Sunday Magazine w jego obecnej formie, ponieważ kontynuujemy naszą globalną i cyfrową transformację" – oświadczyła redaktorka naczelna Sally Buzbee w e-mailu skierowanym do pracowników. "Przesuniemy niektóre z najpopularniejszych treści i dodamy więcej w odnowionej sekcji Style, która zostanie uruchomiona w nadchodzących miesiącach" – poinformowała.

Czytaj też: ITV nakręci film o Justinie Fashanu – pierwszym piłkarzu, który wyznał, że jest gejem

W obecnej formie magazyn ukazuje się od 1986 roku, ale "The Washington Post" wydawał go już ćwierć wieku wcześniej. Jest jedną z ostatnich dużych amerykańskich gazet wydających papierowy magazyn w dni, w których nie ukazuje się dziennik, wychodzący w dni powszednie. Na rynku pozostały jeszcze magazyny "The New York Times" i "Boston Globe".

(MAC, 05.12.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.