Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Grudzień 05, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Serwis Defence24.pl uruchamia strefę z płatnymi tekstami

Dostęp do wszystkich treści serwisu będzie możliwy po opłaceniu abonamentu (screen: Defence24.pl)

Serwis Defence24.pl, poświęcony tematyce bezpieczeństwa militarnego i międzynarodowego, uruchamia płatną strefę premium.

Od początku grudnia część analiz i artykułów portalu Defence24.pl ma być udostępniana tylko w wersji dla zarejestrowanych użytkowników, a dostęp do wszystkich treści będzie możliwy po opłaceniu abonamentu.

Czytaj też: TVP nie potwierdza, że Dariusz Szpakowski skomentuje finał mundialu

"Nasze treści mają charakter specjalistyczny i zazwyczaj są efektem wielogodzinnych analiz, researchu i zaangażowania naszych ekspertów. To materiał bardzo często wykorzystywany w pracy, dający kompleksową informację o poruszanych zagadnieniach. Stawiamy na profesjonalizm i liczymy, że nasi stali czytelnicy to zrozumieją, dołączając do grona użytkowników zaangażowanych w rozwój serwisu" – tłumaczy cytowany w komunikacie Piotr Małecki, prezes Defence24, spółki wydającej serwis.

Cena miesięcznego abonamentu to 19,90 zł, a rocznego – 199 zł. Bezpłatny dostęp przewidziano dla osób pracujących w wybranych instytucjach zajmujących się bezpieczeństwem Polski.

Spółka Defence24, wydawca m.in. serwisu Defence24.pl, w 2021 roku miała 6,9 mln zł przychodów i 1,3 mln zł zysku netto.

Czytaj też: Renata Przemyk nie chce Nagrody Mediów Publicznych. "Ja bym w oczy sobie spojrzeć nie mogła"

(MNIE, 05.12.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.