Dział: INTERNET

Dodano: Listopad 27, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Autor memów w Sekcji Gimnastycznej szuka wsparcia, bo stracił pracę

"Mogę liczyć tylko na Was, co w gruncie rzeczy bardzo sobie cenię, bo to daje pełną niezależność" - napisał Michał Nowak. (screen: FB/SekcjaGimnastyczna)

Autor jednego z najlepszych w Polsce profili humorystycznych - Sekcji Gimnastycznej - zaczął promocję zbiórek na dalsza działalność. - Jak już wiecie, niedawno wywalili mnie z roboty, dlatego teraz spełniam swoje marzenie i na etat zajmuję się Sekcją Gimnastyczną, czyli produkcją i dystrybucją memów. Żeby spełnić w pełni to marzenie o byciu "profesjonalnym" memiarzem, potrzebuję "pracodawców" - napisał na Facebooku Michał Nowak, twórca Sekcji Gimnastycznej.

Michał Nowak zajmuje się satyrą polityczną w internecie od prawie 7 lat. "Jestem amatorem-pasjonatem, nie mam żadnego zaplecza, znajomości, żadnego finansowania. Mogę liczyć tylko na Was, co w gruncie rzeczy bardzo sobie cenię, bo to daje pełną niezależność" - napisał Nowak. - "To mój bufor bezpieczeństwa, bo jeśli nie będzie wolno śmiać się z polityków, to nic nie będzie wolno.

Nowak promuje dwie zbiórki - na Patronite oraz na zrzutce.pl. Na Patronite ma (stan na niedzielne popołudnie) ponad 720 patronów, którzy deklarują wsparcie na poziomie prawie 10 tysięcy złotych. Na Zrzutce.pl jest ponad 1800 donatorów, lecz miesięczne wsparcie to tylko około 300 zł.

"Motto strony to kultowa scena z Rejsu: "Stawiam wniosek przesunięcia kolegi "śpiewaka" do sekcji gimnastycznej. Po pierwsze: nie będzie samotny, będzie w kolektywie. Po drugie: nabierze więcej optymizmu w życiu. Jeszcze więcej optymizmu... Po trzecie, co jest też ważne, przestanie śpiewać" - opisuje Nowak.

(M, 27.11.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.