Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 16, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVN kończy współpracę z Canal+ przy "Sporcie" po "Faktach"

Częścią grupy Warner Bros. Discovery w Polsce jest Eurosport (fot. Mateusz Grochocki/East News)

Od lutego 2023 roku za produkcję serwisu sportowego po "Faktach" w TVN odpowiadać będzie zespół Eurosportu, a nie Canal+.

Tym samym biuro prasowe TVN Warner Bros. Discovery potwierdziło ustalenia "Presserwisu", że Canal+ przestanie odpowiadać za "Sport" po "Faktach".

- W ramach grupy Warner Bros. Discovery w Polsce, do której należy Eurosport, dysponujemy rozległym know-how, kompetencjami i zasobami w obszarze produkcji i relacjonowania wydarzeń sportowych. Dlatego zdecydowaliśmy o zakończeniu współpracy z Canal+ Polska przy produkcji serwisu sportowego po "Faktach" - wyjaśnia Katarzyna Issat, dyrektorka ds. komunikacji korporacyjnej TVN Warner Bros. Discovery. - Od lutego za produkcję programu będzie odpowiadał zespół Eurosportu. Tak jak dotychczas będziemy nadal współpracować międzyredakcyjnie z Canal+ przy innych wybranych projektach - dodaje Issat.

Czytaj też: Polskie media długo milczały o eksplozji na Lubelszczyźnie. Gierszewski napisał pierwszy

W dniach 1 września - 23 października "Sport" po "Faktach" (w tygodniu ok. 19.37, a w weekendy - o 19.28) przyciągał do TVN średnio 1,38 mln widzów (dane Nielsen Media).

(KOZ, 16.11.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.