Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Listopad 07, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Makaron Lubella w programach “Rolnik szuka żony” i “Rolnicy. Podlasie”

Reklama, w której tłem jest "Koko Jambo” w wykonaniu zespołu Jarzębina, będzie emitowana w telewizji i VoD od połowy listopada (screen: YouTube/lubellauwielbiam)

Rusza kolejna odsłona kampanii makaronów jajecznych Lubella (Grupa Maspex) – produkty będą widoczne m.in. w dwóch programach telewizyjnych, działania promocyjne wspierać będą również influencerzy.

Maspex w kampanii przypomina, że w makaronach Lubelli 4- i 5-jajecznych wykorzystuje jaja od kur z wolnego wybiegu. Reklama, w której tłem jest "Koko Jambo” w wykonaniu zespołu Jarzębina, będzie emitowana w telewizji i VoD od połowy listopada. Ponadto "Makaron jajeczny" pojawi się również w jesiennych odcinkach telewizyjnych programów: "Rolnik szuka żony" i "Rolnicy. Podlasie".

Czytaj też: Palikot, Wojewódzki i Wyjebongo. Takim stylem trudno przekonać inwestorów

Kampanię wspierają influencerzy, prezentujący swoje patenty na rosół z makaronem jajecznym Lubella. Ich kulinarne popisy można obserwować na Instagramie i YouTube. Lubella reklamować będzie się także w tradycyjnej prasie.

Wszystkie działania kampanijne potrwają do 18 grudnia. Za realizację współpracy z influencerami odpowiada DDOB, za pozostałe działania agencja Brainbox, media zakupił Starcom.

Czytaj też: Feel Good Marketing Award dla DDB Warszawa

(AMS, 07.11.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.