Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Listopad 04, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wałbrzych startuje z kampanią wizerunkową "Miasto z widokami”

Kampania ma informować o możliwościach, jakie daje Wałbrzych (fot. materiały prasowe)

Z początkiem listopada ruszyła kampania promująca jedno z największych miast Dolnego Śląska. W działania włączyły się firmy z Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej – Faurecia, Joysonquin, Tristone, a także Miasto Wałbrzych i spółka InVałbrzych.

Celem działań jest repozycjonowanie marki Wałbrzycha jako dobrego miejsca do życia, inwestowania i wypoczynku. Kampania ma informować o możliwościach, jakie daje miasto, zachęcać do zamieszkania w nim, a także wspierać employer branding firm inwestujących w tym mieście.

Czytaj też: PGE w kampanii zachęca do oszczędzania energii

Kampanię zainaugurowała premiera raportu badawczego "Wałbrzych – miasto z widokami”, analizującego ośrodek pod kątem najważniejszych aspektów, takich jak praca, koszty życia, zieleń, ekologia, bezpieczeństwo, życie kulturalne czy rozwój gospodarczy. Publikacja zawiera zarówno analizę ilościową, jak i jakościową, bazującą na 12 pogłębionych wywiadach indywidualnych z osobami, które w ostatnich latach zdecydowały się przeprowadzić do Wałbrzycha. Dane wykorzystane w raporcie zostały dostarczone przez think tank Miasto 2077.

Działania skupione są wokół czterech filarów: miasto z widokami "na chwilę wytchnienia”, "na lepsze życie”, "na dobrą pracę” i "na inwestowanie". Będą one punktem wyjścia dla content marketingu i specjalnie utworzonych kanałów w social mediach – Facebooku i Instagramie. W ramach kampanii planowane są działania 360: w tym outdoor, media tradycyjne i online czy spoty radiowe. Potrwa ona od listopada 2022 do stycznia 2023 roku. Za realizację kampanii odpowiada agencja Publicon.

Czytaj też: Nowy „Press”: Jacoń mówi o walce i bezbronności, Manowska koloryzuje, Lis nadal milczy, a Świrski tropi zdrajców

(AMS, 04.11.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.