Temat: Grand Press

Dział: PRASA

Dodano: Listopad 02, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ostatni dzień naboru zgłoszeń do XXVI edycji Grand Press

Regulamin konkursu, zawierający szczegóły dotyczące zasad naboru zgłoszeń, znajduje się na stronie www.grandpress.pl. Tam również można zapoznać się z opisami kategorii konkursowych

Dziś do godziny 23.59 magazyn „Press” i fundacja Grand Press przyjmują zgłoszenia prac do konkursu Grand Press 2022. Materiały na konkurs mogą być zgłaszane wyłącznie drogą elektroniczną poprzez formularz dostępny na stronie www.grandpress.pl.

Formularz dostępny na stronie www.grandpress.pl.

Konkurs składa się z dwóch zasadniczych części: rywalizacji w kategoriach tematycznych Grand Press oraz konkursu na Dziennikarza Roku. Zgłoszenia prac do nagród Grand Press 2022 przyjmowane będą wyłącznie drogą elektroniczną do 2 listopada br. do godz. 23.59.

Ocenione zostaną materiały prasowe, radiowe/audio, telewizyjne oraz internetowe opublikowane albo wyemitowane w mediach, w języku polskim, między 1 listopada 2021 roku a 31 października 2022 roku.

Można je zgłaszać w kategoriach: News, Dziennikarstwo śledcze, Publicystyka, Reportaż prasowy/internetowy, Reportaż audio, Reportaż telewizyjny/wideo, Wywiad, Dziennikarstwo specjalistyczne i Nowe formy dziennikarskie.

Regulamin konkursu, zawierający szczegóły dotyczące zasad naboru zgłoszeń, znajduje się na stronie www.grandpress.pl. Tam również można zapoznać się z opisami kategorii konkursowych.

Ponadto już po raz 26. kolegia redakcyjne polskich mediów wybiorą Dziennikarza Roku. Kandydatów będzie można zgłaszać do 28 listopada.

Laureatów poznamy podczas uroczystej gali 6 grudnia br.

***
Organizatorami konkursu są: magazyn „Press” i Fundacja Grand Press
Mecenas konkursu: Powered by Sebastian Kulczyk
Partnerzy konkursu: Grupa Lux Med, Stowarzyszenie Autorów ZAiKS, Grupa Żywiec, Stowarzyszenie Dziennikarzy i Wydawców Repropol
Partner nagrody Grand Press Economy i Nagrody im. Bohdana Tomaszewskiego: BNP Paribas Bank Polska
Partner nagrody Grand Press Digital: Meta
Partner nagrody Książka Reporterska Roku: Miasto Sopot
Partner Nagrody Czytelników: Nexto
Partnerzy gali: British American Tobacco, Piloci Studio, Studio Cocosound

Kontakt do redakcji „Press”:
Weronika Mirowska
dyrektor wydawnicza „Press”
+48 792 719 007
[email protected]

(CP, 02.11.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.