Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 28, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Toya i Avios włączą do oferty TVP 4K z meczami mundialu

TVP 4K jest kanałem okazjonalnym, tym razem będzie pokazywać piłkarski mundial (fot. Pixabay.com)

Toya i Avios to pierwsi operatorzy, którzy potwierdzili dołączenie do swoich ofert kanału TVP 4K, na którym będą pokazywane mecze piłkarskiego mundialu w Katarze.

Łódzka sieć kablowa Toya włączenie TVP 4K zapowiedziała w biuletynie z informacjami dla abonentów. Kanał dołączy też Avios, skupiający ponad 200 polskich dostawców telewizji i internetu.

Jak informowaliśmy, Telewizja Polska, mimo protestu operatorów, po raz kolejny zaoferowała im kanał TVP 4K za opłatą, choć sama planuje udostępnienie go za darmo na testowym multipleksie naziemnym.

Czytaj też: Agora planuje zwolnienia grupowe, chce pożegnać się z 84 pracownikami

TVP 4K jest kanałem okazjonalnym. Tym razem ma pokazywać mecze piłkarskiego mundialu w Katarze. Choć spotkania będą też nadawane w TVP 1, TVP 2 i TVP Sport, to w TVP 4K będą one dostępne w lepszej jakości obrazu.

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej potrwają od 20 listopada do 18 grudnia.

(MNIE, 28.10.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.