Dział: INTERNET

Dodano: Październik 27, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

RAS Polska proponuje korzystającym z adblocka Onet Premium w specjalnej cenie

Korzystającym z adblocka wydawca proponuje wykupienie trzymiesięcznego dostępu do Onet Premium za 9,90 zł (screen Plejada.pl)

Ringier Axel Springer Polska w części serwisów internetowych zachęca użytkowników korzystających z adblocka do wykupienia subskrypcji Onet Premium w specjalnej cenie.

"Chcesz przeczytać ten artykuł? Wyłącz adblocka lub kup Onet Premium" - taki komunikat wyświetla się internautom z włączonym adblockiem po wejściu na takie serwisy, jak: Wiadomości.onet.pl, Kobieta.onet.pl, Podroze.onet.pl, Kultura.onet.pl i Plejada.pl. Wydawca proponuje im wykupienie trzymiesięcznego dostępu do Onet Premium za 9,90 zł. 

Na stronie Premium.onet.pl oferowana jest wszystkim internautom inna promocja - trzy miesiące w cenie jednego za 19,90 zł.

- Wraz z uruchomieniem usługi Onet Premium, dzięki której abonenci mogą korzystać z serwisu bez reklam, pojawiła się realna alternatywa dla konsumentów, którzy poszukują wygodniejszego korzystania z Onet - wyjaśnia Tomasz Gaweł, dyrektor zarządzający treści płatnych w Ringier Axel Springer Polska. - Możliwość zakupu usługi, w której wyłączone są reklamy, jest naturalną ofertą, jaką chcemy skierować do korzystających z oprogramowania adblock - dodaje Gaweł.

(KOZ, 27.10.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.